Тим часом черговий зведений загін тернопільських правоохоронців виїхав до зони АТО. Десятеро міліціянтів пильнуватимуть громадського ладу у визволених від терористів населених пунктах. Також допомагатимуть колегам відновлювати роботу райвідділків. Провести правоохоронців прийшли рідні і священнослужителі. Благословили на мирну й безпечну службу та просили повернутися додому живими.
Дмитро Мінько, оперуповноважений УМВС України в Тернопільській області:
- Основне наше завдання - відновити правопорядок і відновити роботу міліції на щойно звільнених територіях.
Борис Мінько, батько правоохоронця:
- Їм хочу побажати щасливої дороги, щоб батьки не переживали, думаю, що все буде добре, вони щасливо відслужать, повернуться і все буде добре. Ще весілля зіграємо і дітей понароджують, внуків, і все буде добре.