Телеканал НТН
Повідомити новину

Новини каналу

24 липня 2019, 12:20 Суспільство
На березі Київського моря пройде щорічний 14-й фестиваль джиперів - OFF ROAD FREE FEST 2019
На березі Київського моря пройде щорічний 14-й фестиваль джиперів - OFF ROAD FREE FEST 2019

З 25 по 28 липня на березі Київського моря пройде 14-й всеукраїнський фестиваль джиперів, в якому візьмуть участь автомобільні оффроудні клуби з України і зарубіжжя. Генеральний інформаційний партнер DJ FM.

Вже чотирнадцятий рік на мальовничому березі Київського моря в Вишгородському районі виростає величезний наметовий табір, де чотири дні поспіль з ранку до ночі збираються ті, хто знає толк в їзді по бездоріжжю і вміє отримувати від цього процесу справжнє задоволення. Де ревуть позашляховики, а рівень адреналіну його тимчасових мешканців перевищує всі мислимі норми.

За порцією позашляхового драйву сюди їдуть не тільки з усіх куточків України, але навіть з інших країн. Стиль життя 4Х4 і жага повної свободи над бездоріжжям – те, що об'єднує тисячі любителів цього незвичайного і драйвового дозвілля.

Довести, на що здатний його автомобіль – мрія кожного учасника оффроуд-фестивалю. Цього року Offroad Free Fest пройде за участю іменитих позашляхових брендів.

Гостей фестивалю чекає справжнє свято. У концертній програмі фестивалю, виступатимуть українські артисти, ведучий фестивалю DJ Kovalsky.

Дітей традиційно чекають веселі та цікаві командні змагання JUNIOR-QUEST – подолання різноманітних перешкод, орієнтування, стрільба, самостійне приготування їжі на вогнищі і т.д.

Крім «екстремально-автомобільної» тематики, відвідувачів чекає маса інших цікавих розваг – спортивні змагання будуть чергуватися з конкурсами та вечірками non-stop. Чотири доби здорового авантюризму і позашляхового драйву вам гарантовані!

Offroad Free Fest проходитиме з 25 липня по 28 липня за адресою: Київська область, Вишгородський район, берег Київського моря, село Толокунь.

Більше інформації на сайті фестивалю: https://offroadfreefest.com/