Сьогодні в Україні святкують Хрещення Господнє. У народі його ще називають Йорданом. У цей день церква святить воду, яку віряни зберігають цілий рік. Адже вірять - вона має цілющу силу. А ще влаштовують "йордани" - ополонки у вигляді хреста, освячують їх, а потім туди пірнають. Тільки у Києві облаштували кілька десятків таких місць. Біля однієї з таких ополонок побувала кореспондентка "Свідка" Інна Власова.