Напередодні старту зимових видів спорту Україна може втратити одну із найпотужніших баз підготовки біатлоністів. На Тернопільщині взялися зводити дачне містечко просто посеред лижеролерної двокілометрової траси. Як виявилося - чотири роки тому цю землю виділили високопосадовцям області. І от нині новоспечені сусіди взялися робити собі дорогу. Але чомусь вночі - коли спортсмени спали у гуртожитку поблизу траси. Хто ж переможе у цьому двобої - атлети, що виборюють для України нагороди на Олімпійських іграх та чемпіонатах світу, чи можновладці, які хочуть звести собі чергові маєтки?