Нічний вибух в Одесі. Саморобний пристрій залишили на сходах офісного центру. Внаслідок детонації розтрощило приміщення на першому поверсі та фасад будівлі. Ніхто з людей не постраждав. Це вже другий вибух у цій будівлі. 10-го грудня 2014-го року тут знищили контору волонтерської організації.
Вибухнуло за двадцять до першої ночі. Мешканці сусідніх будинків кажуть: так бабахнуло, що аж ліжка здригнулися.
Віктор, мешканець м. Одеси:
- Проснулся, испугался, думаю: что может быть такое?
Люди дуже перелякалися, адже це вже другий вибух в офісному центрі, що стоїть поряд із їхнім будинком.
Дмитро, мешканець м. Одеси:
- От взрыва пробило насквозь забор и вот отлетел рикошетом. И осколок пока непонятно чего залетел в квартиру.
Розтрощені меблі та пошкоджені комп'ютери. У цій громадській приймальні вціліли два ноутбуки та кілька плакатів. Фасад нещодавно відремонтованої будівлі обвалився. Вибухом уразило й припарковану поряд машину. Ніхто з людей не постраждав. Охорона центру розповіла: пристрій залишили на сходах за півгодини до вибуху. Цього не помітив черговий, бо відволікся від камер відеоспостереження.
Ігор Сорокин, керівник служби безпеки офісного центру:
- Сотрудник охраны не обратил внимания, когда он мимо первой камеры прошел, за журналом лез. А через следующие камеры он увидел, что человек прошел под зонтиком, но не обратил внимания.
Людина в плащі та під парасолею. Охоронець навіть не може точно сказати, був то чоловік чи жінка. Правоохоронці вже кваліфікували злочин як теракт.
Володимир Шаблієнко, керівник відділу ГУ МВС України в Одеській області:
- Застосовувался безоболонковий вибуховий пристрій потужністю десь біля півкілограму в тротиловому еквіваленті.
Слідство провадить СБУ. У службі кажуть про диверсійно-кримінальний характер вибуху. Наголошують - уже мають підозрюваних, утім, поки нікого не затримали.