Вони повернулися живими і віддячили малюкам за янголів-охоронців. У Вінниці вихованці дитячого садочка з тканин і ниток виготовили понад півтисячі оберегів для воїнів. Коли чоловіки приїхали із зони бойових дій - одразу ж завітали до дошкільнят, щоб подякувати за підтримку й турботу.
Вихованці вінницького дитячого садка "Теремок" передали українським воїнам, які захищають Україну на сході, зворушливі подарунки. З тканин і ниток виготовили для бійців янголів-охоронців.
- Ми брали папір, клей, ниточки і вирізали… потрібні воїнам ангелочки, щоб вони защищали…
Дітлахи та вихователі майже місяць старанно працювали.
Людмила Мостовенко, вихователька дитсадка Теремок:
- Вони знали, що це воїни, які нас захищають… це чийсь татко, але вони не знали конкретно, кому вони виготовляють. Я думаю, що коли виготовлено щось зі щирою душею, воно має дійсно позитивну велику енергію, і тому ці ангелочки захищали наших воїнів…
Янголів-охоронців привезли бійцям у Краматорськ, Дзержинськ і Попасну вінницькі музиканти. Обереги одразу з'являлися на камуфляжах і кепках. Армійці не стримували емоцій.
Оксана Славна, солістка оркестру УМВС України у Вінницькій області:
- Ніхто не соромився сліз, ніхто не соромився тремтіння в руках, тому що ці малесенькі іграшки - вони зворушили навіть наших мужніх чоловіків, які міцно тримають у руках зброю…
Руслан Гурняк, командир взводу особливого призначення:
- Надіюсь, ці ангелочки нас збережуть всіх, щоб ми повернулись додому цілими, здоровими і вже у Вінниці ми скажемо своє "дякую" вам щиріше, можливо, але, скажемо, дивлячись вам в очі…
І вони подякували. 40 правоохоронців, які повернулися із зони АТО, завітали до дитячого садочка. Тут чоловіків зустріли як героїв. Адже кожен з малюків вірив, що тепло їхніх рук зберегло чиєсь життя.