Чергова нахабна витівка російських журналістів. Днями терористи наочно продемонстрували рупорові Кремля, як стріляють з системи Град у бік житлових кварталів Донецька. Репортерка Russia Today не надто цікавилася, які руйнування спричинив показовий постріл і куди влучили набої. Записавши стендап на тлі гуркотіння ракет і злякавшись удару у відповідь, медійниця хутко сповістила про переїзд знімальної групи якнайдалі від місця вибухів.
- Это оружие очень важно для нас в том плане, что бьет на большие дистанции, бьет очень жестко и всегда в цель. Мы получили координаты от нашей разведки, у меня отличные корректировщики. Они знают точно свою работу и ее четко выполняют.