Титушки намагалися вчинити бійку під час поховання активістів Майдану у Дніпродзержинську, та на щастя їм завадила міліція.
Недільна панахида за загиблими Героями Майдану почалася спокійно. Понад 200 людей на головній площі міста, де в суботу демонтували пам'ятник вождеві пролетаріату, запалили свічки й поіменно згадали кожного з Небесної сотні.
- Мамочко, вибач за чорну хустинку,
за те, що віднині будеш сама.
Тебе я любив і любив Україну.
Вона, як і ти, була в мене одна.
- Небесна сотня завжди буде у нашій пам'яті. А ми повинні зробити все, щоб їхня найбільша жертва не була марною.
Коли мітинґ був майже завершений - з'явилася інформація. Понад сто нетверезих титушок з червоними й георгіївськими стрічками хочуть учинити бійку. Ситуація видавалася безнадійною, утім кровопролиття вдалося уникнути - втрутилася міліція.
Роман Кравцов, керівник Дніпродзержинського МУ міліції:
- Проведена работа с этой стороны, проведена работа с этой стороны. Каких-то конфликтных намерений, причинение телесных повреждений ни с одной, ни с другой стороны нет.
Вечір та ніч у місті минули спокійно.