У них немає ні вихідних, ні свят. Навпаки, коли всі відпочивають, вони працюють у посиленому режимі. Сьогодні професійне свято співробітників патрульної служби МВС України.
- Шикуйсь, струнко! По місцях несення служби.
Броварські патрульні роз'їжджаються на маршрути. На годиннику 12-та дня, тож правоохоронці рушили й до місцевої школи - вистежити учнів, що прогулюють уроки. Зустрічаємо двох підлітків. Переконують - ідуть на змагання з волейболу.
- Щас підемо до директора, хай він нам підтвердить, що він вас відпустив. Фамілія, ім'я, отчество.
Й справді, хлопці не збрехали. Учителі підтвердили їхні слова. Далі рушаємо на місцевий автовокзал. Там патрульні нагадують курцям про заборону палити у громадських місцях.
- Я вам дєлаю зауваження, щоб не курили на вокзалі. Все, до побачення.
Після цього прямуємо далеко від центру - у спальний район міста. На одному з подвір'їв правоохоронці зауважили чоловіка з пакетом у руках.
- Заборонених речей немає?
- Немає. Колющего, рєжущего нєту.
- А ну руки в сторони.
Знайшли шматки алюмінію. Де взяв - чоловік пояснити не зміг. Тож веземо його до відділку, де до справи береться слідчий. Патрульні переконують: роботи вистачає. Чи не найбільше викликів вночі. Бо саме темної пори скоюють левову частину злочинів. Та бувають і кумедні випадки.
Дмитро Баркалов, заступник командира взводу патрульної служби Броварського МВ:
- Черговий прийняв виклик, що літають тарілки. Ця людина не пояснила, тільки дала свою адресу. Виїхавши на місто події, знайшовши цього власника, запитали, що у вас трапилось, де сварка. Каже, ні, це не сварка, ви мені не потрібні. Мені потрібна інша служба. Тут літають тарілки НЛО.