В одній зі шкіл нью-йоркського Квінса 7-річний хлопчик приніс до школи заряджену зброю й неабияк наполохав і однокласників, і власних батьків. Щойно учень початкових класів пішов із дому, мати помітила, що пістолет зник. Кинулася за сином, та коли прийшла до навчального закладу, зброї в ранці не знайшла. Малий дав її погратися приятелеві. Лише дивом забавки вчасно зупинили, й діти не встигли випустити жодної кулі. Тепер керівництво школи вимагає покарати матір за неналежний догляд за сином.