Збірна України з пожежно-рятувального спорту - чемпіон світу. Бійці МНС в останньому виді змагань вибороли золото. Позаду залишилися словаки, білоруси та росіяни.
Так збірна України святкує свою перемогу. Вперше представники нашої держави очолили п'єдестал світового чемпіонату з пожежно-рятувального спорту. Вирішальним став останній вид змагань - з бойового розгортання. Тут українцям рівних не було. Завдяки злагодженості своїх дій еменесівці вирвали перемогу й зуміли випередити словаків.
Юрій Сафатюк, капітан збірної України з пожежно-рятувального спорту:
- Не знаю, з чим це можна порівняти. Напевно, з народженням дитини, нової зірочки, нової перемоги, десь близько.
Перемога історична. За шість років проведення чемпіонату світу Гімн України на честь найліпших лунає вперше.
Микола Ільченко, керівник ГУ МНС України в Донецькій області:
- За 6 лет проведения чемпионата мы победили: 2 раза были на 3 месте, 2 раза на втором, 1 - на 6-м месте, и сегодня мы первые. И символично, что это в Донецке, в День города, в День шахтера. Мы счастливы.
Привітання від міністра України спортсмени збірної вже отримали, на них чекає винагорода. Яка саме - поки не кажуть.