Одеські міліціянти зацікавилися поведінкою віце-мера Вахтанга Убірія. Нагадаємо, минулого тижня під час сутички на сміттєзвалищі під Одесою чиновник витяг пістолета й вистрілив у повітря. А ще брутально лаявся і вдарив оператора одного з телеканалів в обличчя.
З понеділка агресивний віце-мер на лікарняному ліжку. А його поведінка набула неабиякого розголосу.
Едуард Матвійчук, губернатор Одеської області:
- И одесситы, и жители одесской области ждут того, чтобы мы услышали объективную оценку того, что там происходило. Я предупреждаю всех, что я требую, как и президент требует, чтобы была дана принципиальная оценка всем действиям, которые там происходили.
Міліція запевняє: якщо винний, покарають. Незважаючи на статус і чин. Правоохоронці вже обшукали робоче місце віце-мера та його домівку. Наразі Вахтанга Убірія лікують під ретельним наглядом правоохоронців. Припускають, вже завтра з ним спілкуватимуться слідчі, якщо дозволять лікарі.
Анатолій Бахчиванжи, заступник керівника ГУМВС України в Одеській області:
- На сегодняшний день официальным статусом является статус подозреваемого. Задержали в порядке статьи 115, проводится расследование, будет дополнительно назначена судебно-медицинская экспертиза, судебно-психиатрическая экспертиза, поскольку нормальный человек со здравой психикой такое вытворить не может.
Чим закінчиться справа - ніхто не відає. Одесити сумніваються, що чиновника покарають. Відзначимо: пістолет, з якого стріляв Убірія, під час обшуку так і не знайшли.