Правильний вибір. Зробити його спокійно вдалося не всім. На виборчих дільницях не минулося без ексцесів.
Правоохоронці зафіксували 720 повідомлень. Запровадили сім карних справ. Порушення різні: від дзвінків про замінування до викрадення печаток. Найбільш проблемними стали Донецька й Харківська області, Крим та Київ. У столиці ранок сьомого лютого розпочався взагалі весело. На одній з дільниць бігали оголені дівчата. На іншій усе оповив туман - хтось кинув біля дільниці димову шашку.
Оксана Домбровская, голова виборчої дільниці №32:
- Видимо, бросили дымовую шашку. Мы увидели только чёрный дым в окно. Участок продолжал работать. Как оказалось, на дверь входную в академию набросили цепь, закрыли на замок. Есть охрана в академию, сорвали замок, цепь открыли.
Олександр Савченко, заступник міністра внутрішніх справ України:
- Хуліганських проявів було 59, незаконна агітаційна діяльність - 44, їх було більше, але це те, що найшло прояви. Спроба винесення бюлетенів - 28, підозра на використання спецручок - 26, підкуп виборців - 16, замінування - 12, пожежа - 2. Ну, що ще стало цікавим. Напевно, це було абсолютно нове про те, що спостерігачі вивили серед спостерігачів виборчих дільниць, осіб раніше засуджених, судимість, яка не погашена. Зокрема, в Одеській області було аж 35 таких випадків.