Є й приємні новини. Принаймні, для тих, хто на новорічні свята має намір їхати в гості до Росії. Харківські прикордонники вирішили спростити перетин державного кордону відсьогодні до 19-того січня. У Гоптівці, Плетенівці, Чугунівці та Пісках. Для цього відкриють усі смуги руху для оформлення транспортних засобів. Пільгові категорії пасажирів обслуговуватимуть окремо. А автобуси з організованими групами оформлятимуть без черги.