Недарма українці кажуть, що жити в нашій державі - страшно. Принаймні, в цьому переконані більше половини опитаних, в яких соціологи інституту Горшеніна поцікавилися, чи вважають вони себе захищеними від злочинів.
Рівень злочинності дуже високий, сказали понад 65-ть відсотків людей, і лише 5-ть відсотків - супротивної думки. На переконання 40-ка відсотків жителів, криміногенна ситуація за останній рік дуже ускладнилася, і знову таки 5-ть відсотків оптимістів уважає, що навпаки. А ось найбільше побоюються наші співвітчизники фізичного насильства - майже 60-ть відсотків. Половина - остерігається крадіжок, бешкету та шахрайства. Хабарництво ж не дуже лякає людей. Корупції побоюється лише 18-ть відсотків опитаних.