Телеканал НТН
Повідомити новину

Новини каналу

6 березня 2015, 21:54 Пограбування
У столиці затримали грабіжників кредитних спілок
У столиці затримали грабіжників кредитних спілок

Двох розбійників затримали в Києві. Молодики обібрали сім кредитних спілок. Розшукували їх дев'ять місяців, а впіймали на гарячому.

Це відео з камери спостереження. Чоловік у чорній куртці, каптурі, рукавичках та окулярах заходить до пункту з надання кредитів. В маленькій кімнатці - дві жінки. Незнайомець одразу дістає пістолет. Щось говорить працівницям. Одна негайно йде зачиняє двері, інша - дістає гроші. Чоловік забирає готівку, після цього тікає. Разом з поплічником, який чекає його на дворі.

Спритників врешті затримали. Злодіями виявилися непрацюючі друзі. Під час допитів з'ясували - так чоловіки наживалися майже рік. Вже відомо про сім подібних епізодів. Цікаво, що одну й ту саму фінустанову вони грабували аж чотири рази. 

Костянтин Грицишен, керівник відділу Святошинського РУ міліції м. Києва:

- Затримано двох громадян, мешканців Київської області, 27 та 28 років, які протягом дев'яти місяців вчиняли розбійні напади на установи, що надають кредити, у вказаних громадян був предмет, схожий на пістолет, яким вони погрожували.

За жагу до чужих грошей обидва молодики можуть сісти за грати на вісім років. Тим часом правоохоронці кажуть: напади на фінустанови трапляються все частіше. А розшукати злочинців - нелегко.

Юлія Мусташ, керівник відділу ГУ міліції м. Києва:

- Зараз один з видів дуже поширених злочину - це пограбування банківських установ. Потрібно, можливо, бути більш обачними працівникам установ і посилити свою власну охорону.

Психологи кажуть: нині в Україні красти не бояться. Фінансова скрута штовхає українців на злочини. А також - відсутність поваги до правоохоронних органів.

Юрій Ірхін, кримінальний психолог:

- Любое общество содержит процент, это приблизительно десять процентов - это люди потенциально закононепослушные, это те, кто профессионально занимаются преступностью и в любой момент готовы нарушить закон. Вот сейчас у нас не десять процентов, а тридцать процентов людей, готовых совершать преступления, грубые, циничные и насильственные.