Аби зігрітися, ходив на цвинтар. На Сумщині пенсіонер крав дерев'яні хрести на сільському кладовищі. Два найкращі лишив собі та дружині на майбутнє. Іншими - топив грубу. Тепер вандал має пройти психіатричну експертизу.
Діда Миколу в рідному селі всі називають "вовком", бо полюбляє на самоті бродити місциною. Останнім часом вподобав ходити на цвинтар. Згодом сусіди помітили на подвір'ї пенсіонера дерев'яні хрести. З'ясували: з настанням лютих морозів господар ними розпалює грубу. Скаржиться: пенсії на дрова не вистачає.
Затриманий:
- Я получаю 850, і ще 24. Жінці і мені, значить, 1600.
Та палить не все поспіль. Два хрести, які найбільш сподобалися, дід залишИв. Пояснив - для себе з дружиною. Що діяв як вандал, чоловіка не бентежить. Каже - чинив за заповітом односельця.
Микола Нечипоренко, підозрюваний:
- Кресты, кстати, были сняты по указанию Ивана Владимировича. Когда він помирав, сказав: "После моей смерті, Миколо, забирай все, що хочеш".
Дружина пана Миколи його захоплення не поділяє. Скаржиться, він тягне з цвинтаря все: тротуарну плитку, вінки, вазони. Втомилася вже сваритися з односельцями, тож сама поскаржилася на чоловіка міліціянтам.
Антоніна Нечипоренко, дружина підозрюваного:
- Я що його заставляю? Я противник того слова, я тоже пенсию получаю. Так якого хрена ходить куди-то, правильно я кажу?
Поскаржилися до міліції на діда й селяни. Перевіряти інформацію до хати рушив дільничний.
Роман Іванцюк, дільничний інспектор Білопільського РВ міліції:
- У домогосподарстві Нечипуренка було знайдені, показав 2 хрести. Пояснив, що він приносив зі старого кладбища хрести дерев'яні, якими топив будинок.
Тепер "вовкові" призначили психіатричну експертизу. Адже колись він вже лікувався у спеціальних закладах. Та й порушити справу правоохоронці не можуть - цвинтар старий, а тому чиї саме могили пошкодив дід - дізнатися складно.