На Львівщині затримали надзвичайно вправного та винахідливого злодія. Хлопчина заліз до місцевої церкви через крихітне віконечко. Правоохоронці не йняли віри, що підліток упорався без сторонньої допомоги і спеціальної підготовки. Та під час слідчого експерименту переконалися, що мають справу зі справжнім кримінальним талантом.
Настоятель храму всіх святих, що в селищі Зимній Воді, пригадує: було велике церковне свято, тому вже зранку зібралося чимало людей. Проте святковий настрій затьмарила прикра звістка. Цієї ночі в будівлі побував "непроханий гість".
Отець Миколай, настоятель церкви:
- Відкрили двері до церкви. Я зайшов, подивився - а там все порозкидано.
У церкві бракувало кількох підсвічників. Зникли хрести, кропильниця, DVD-програвач. А ще злодій прихопив гроші, що були у скриньці з пожертвами. Правоохоронці одразу ж з'ясували, як крадій проник до церкви.
Ігор Жолнір, дільничний інспектор Пустомитівського РВ міліції:
- Приїхавши на місце події, було виявлено, що на одному з вікон відсутня шибка, а саме - ось ця, яка була розбита.
Хтось зумів влізти до церкви крізь малесеньке віконечко. Оперативники одразу збагнули: такий акробатичний трюк дорослому навряд чи до снаги. Тож злодія слід шукати серед підлітків. Вирішили перевірити, передусім, тих, хто вже не раз потрапляв до міліції. І не помилилися. Коли завітали до будинку одного з таких порушників, швидко з'ясували: крадій саме він.
Ігор Жолнір, дільничний інспектор Пустомитівського РВ міліції:
- Ми побачили, що є дві пари взуття спортивного типу. Коли ми просто підняли взуття та зробили фотографії взуття і, повернувшись назад до церкви, ми побачили, що відбиток, який є на фотографії та відбиток, який знаходиться біля вікна, вони ідентичні.
15-річного злодія затримали. Він розповів, що залазив до церкви двічі. У міліції кажуть: не йняли віри, що підліток міг зробити це самотужки. Та під час слідчого експерименту переконалися: малий не бреше. Хлопчина миттю прошмигнув через віконечко до храму. Проти юного акробата порушили кримінальну справу. Йому вже не вперше доведеться відповідати за крадіжку.