Жінок, що ошукували літніх людей, затримали на Вінничині. Наразі правоохоронці рахують постраждалих від дій шахрайок. Деякі жертви про злочин навіть не скаржилися: не вірили в результат, а дарма.
До помешкання сестер-пенсіонерок у селі Петрашівці дві молодиці зайшли вечірньої пори. Одна з господинь працювала на городі, інша, розбита інсультом, сиділа біля хати.
Затримана:
- Ну, зайшла. Була така можливість, щоб взяти дві тисячі. Взяли і вийшли.
- Далі що? Сіли в машину і уїхали?
- Да.
Проте, за словами постраждалих у них викрали не дві, а цілих дванадцять тисяч гривень.
Тетяна, постраждала:
- І під матрасом забрали, і за образом забрали.
Вісімдесятитрирічна Ганна Іванівна з городу побачила, як незвані гості виходили з хати. Забувши про всі свої болячки, старенька кинулася за машиною, в яку сіли невідомі.
Ганна Іванівна, постраждала:
- Ой Боже, я бігла до слободи, догоняла цю машину. Бійцем бігла. От, як не можу, а бігла. Без палиці. Та й завернув мене якійсь, їхав трактором. Каже, йдіть туди, до сільради.
Дізнавшись, що крадійки вже в райвідділі міліції, жінка не стримує радості.
Ганна Іванівна, постраждала:
- Зловили?
- Ну, да.
- А Господи, слава тобі, (хреститься) що їх зловили!
Завдяки тому, що про злочин одразу повідомили правоохоронців, злодійок знайшли й затримали. Ними виявилися тридцяти- та двадцятивосьмирічна безробітні мешканки Козятинського району.
Павло Солоненко, керівник УДАІ у Вінницькій області:
- Дві жінки, які находилися в даному автомобілі при зупинці, розпочали тікати з транспортного засобу. Працівники ДАЇ їх догнали, затримали, доставили до автомобіля. Виїхала слідчо-оперативна група, де задокументувала всі ці дії. І найшла кошти, які були викрадені в цих стареньких жінок.
Згодом виявилося: затримані встигли обікрасти ще одного пенсіонера. Старенький розпрощався з двома тисячами гривень. Але вирішив до міліції не звертатися. Нині правоохоронці з'ясовують, скількох насправді літніх людей обібрали молодиці.