Спалив живцем. На Миколаївщині молодик позбавив життя свого знайомого, бо той образив тещу. Месник віддубасив, а потім підпалив ще живого кривдника. Дії нападника кваліфікують як жорстоке вбивство.
Вони зайшли в будинок, коли господар спав. Почали гамселити.
Дмитро Шульгін, слідчий управління УМВС України в Миколаївській області:
- Были нанесены удары потерпевшему, который лежал. Были нанесены удары.
- Сколько было нападавших?
- Двое! Один из них стащил с кровати, дотащил до кухни возле порога, вот здесь, где начал избивать ногами, нанося удары кулаком в область головы и лица.
Затриманий:
- Сколько примерно ударов вы нанесли, и в какие части тела?
- Раз пять, примерно, в корпус тела… от головы до ног.
Коли двоє молодиків віддухопелили односельця так, що він знепритомнів. Один із нападників скоїв жахливе: взяв пляшку з бензином, облив усе навколо й підпалив.
Затриманий:
- Та не собирался я его убивать, мы ж шли так, пару раз ударить.
- А бензин зачем ты взял с собой?
- Так то мы ехать собирались вечером, я не собирался его палить, ниче.
Не мав наміру, але підпалив. Після цього зачинив охоплений вогнем будинок, і пішов додому. Був упевнений, що ніхто не дізнається про справжні причини пожежі. Утім, полум’я швидко помітили сусіди.
Дмитро Шульгін, слідчий управління УМВС України в Миколаївській області:
- Труп был обнаружен практически сразу соседом, который подъехал к своему дому, труп вытащили из веранды на кухню, затушили, однако к тому времени был в обгоревшем состоянии, поэтому умер практически сразу.
Правоохоронці з’ясували: чоловіка перед смертю жорстоко били. І того самого дня. Довідалися - хто. У селі всі знали, що у Віктора давно не склалися стосунки з Дмитром.
Олександр Умриш, заступник керівника Веселинівського РВ міліції:
- С потерпевшим у него сложились неприязненные отношения. В течении долгого времени они складывались на почве того, что потерпевший обижал тещу подозреваемого, и он решил исправится и отомстить.
Затриманий:
- Ну, пришли. Я ж хотів йому об’яснить, взяв подняв его с кровати, кажу, вже не трогай більше. Он начал толкать, и потом оце драка завязалась.
Правоохоронці кажуть, що у Дмитра схильність до піроманії. Він і раніше грався з вогнем. Проте, цього разу зайшов надто далеко, можливо ще й тому, що був п’яний. Дії парубка кваліфікують як навмисне жорстоке вбивство. Він сяде за ґрати, щонайменше, на п’ятнадцять років
Марина Борисполець, Владислав Гнатенко, НТН.