Хімік-самоук виготовив вибухівку на основі селітри. Суміш засипав у баночку з-під вітамінів. Стояти б їй на поличці, але в життя умільця прийшло щастя: мобільника нового купив, горілки хильнув. От і захотілося самотньому 48-річному чолов'язі сусідів потішити. Вийшов опівночі на східці та й рвонув. Одначе, свята не вийшло: в під'їзді повилітали шибки, підривник оглух на одне вухо, а люди перелякалися й викликали міліцію.
Затриманий:
- Сделал для звукового эффекта, поставил в подъезде, чтобы людям интересно было, взрыв мощный. Я их поздравил с наступающим Новым годом. На улице же бахкают эти салюты, а я сделал самодельный.
Володимир Кузьменко, керівник сектора Сумського МУ міліції:
- Цей чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності за подібні злочини. В 2006 році було порушено кримінальну справу за зберігання вибухових речовин і вибухових пристроїв. Відбувся він легким переляком, бо отримав строк лише умовно. Цього разу суд, мабуть, змінить свою думку.