Два тижні тому з місцевої річки Псла витягли "сімку". Наступним був ВАЗ першої моделі. То одна з двох "копійок", що їх викрали з інтервалом кілька годин. Власники машини, щоб убезпечитися від крадіїв, зняли акумулятора. Та не допомогло. Жигулі вкрали, спалили й утопили. Водії кажуть - це така нова мода серед сумських підлітків. Міліція власних версій поки що не озвучує.
Людмила, власниця автівки:
- В 5 часов утра звонок по телефону. Я сразу быстро подхватилась – думаю, может что-то с родителями. "А машина Ваша где?" – "Под подьездом стоит". А они говорят, что мы из милиции. Ваша машина в Псле уже обгоревшая.
Олексій Заверуха, інспектор УДАІ ГУ МВС України в Сумській області:
- Як правило, безпекою транспортного засобу піклуються більше власники дорогих автомобілів, на які встановлюються дорогі охоронні сиситеми. Але, як показує статистика більшість викрадених транспортних засобів – відносно недорогі: Деу, ВАЗи, Шевроле. Піклуватися про свій транспортний засіб потрібно незалежно від його віку та ціни.