Двоє людей загинуло у вогні на Черкащині. У селі Носачеві вночі спалахнула кав'ярня. Місцеві ще до прибуття рятувальників витягли з охопленного полум'ям приміщення 41-річну працівницю закладу та 33-річного відвідувача. Але врятувати людей не вдалося - вони померли від отруєнням чадом. Приміщення вигоріло вщент. Вогонь гасили понад чотири години. Правоохоронці шукають свідків пригоди та ймовірних злочинців, адже розглядають версію підпалу.