Вогонь у спалахнув вранці у будівлі, що належить інституту зрошувального садівництва. Ліквідація займання ускладнювалася тим, що двері приміщення були заблоковані, а на вікнах - якісні металеві ґрати. Всередині - тони хімічно небезпечних виробів, які викликали сильне задимлення. Впоратися з пожежею змогли лише двадцять еменесників. Співробітники інституту припускають: спалахнуло через нагрівачі, будівлю не опалюють вже другий рік.
Олег Бандурин, керівник мелітопольського МУ МНС:
- В помещении находилось производство пластмассы, выделение едкого дыма, поэтому кроме прямого ущерба есть еще и косвенный.