Вони стали свідками пожежі, внаслідок якої згоріла труна з небіжчиком. На час займання у приватному будинку на вулиці Автозаводській господині оселі вдома не було.
Удовиця залишила тіло чоловіка із запаленою свічкою в руках, як того вимагає традиція, й подалася по сумних справах.
Коли ж і без того знеможена горем жінка повернулася, побачила напівзгорілий будинок та працівників МНС.
Закопчену труну вже встигли витягти з будинку. Побачене так подіяло, що жінку з серцевим нападом доправили в лікарню. Похорон її чоловіка довелося відкласти.