Палаючий гараж майже загасили вогнеборці, як у ньому стався вибух. Нова хвиля вогню охопила вже кілька сусідніх боксів.
За попередньою версією, причиною лиха стало те, що гараж використовували за підпільне сховище нафтопродуктів. А займання могло статися, коли пальне зливали з бензовоза.
Деталі наразі з’ясовують правоохоронці, а постраждалими опікуються медики. Євген Науменко, лікар реанімаційної бригади: «Термические ожоги в основном 1-2-й степени, процент ожога, слава Богу, не большой. В основном это лица и кисти пострадали. По нашим данным, кому-то понадобилась помощь, поэтому бригада с выездной сумкой, то есть медикаментами, ринулась в очаг, ну, не в очаг, но они находились довольно близко, в этот момент произошел взрыв».
Юлія Баришева, помічник керівника ГУ МНС в Запорізькій області: «Для ликвидации последствий пожара задействованы 8 единиц специальной техники, коммунальное предприятие «Элуад», которое обеспечивает подвоз воды».