Вогонь швидко перекинувся на дерев`яні стінки й охопив усю будівлю. Двоє відпочивальників голяка вибігли надвір, слідом вискочила й адміністраторка.
Не пощастило 28-річному хлопцеві та його подрузі. Вони перебували на другому поверсі. Сходами збігли вниз, але дістатися виходу не змогли - задихнулися чадним газом.
Руслан Черниш, головний інспектор МНС Деснянського району м. Києва: «На першому поверсі розташовувалося парильне відділення, ось тут, за стінкою. Пожежа проізошла із-за порушення пожежної безпеки під час використання електропечі, внаслідок чого було загорання дерев’яної обшивки, і розповсюдилось на двох етажах цієї сауни». Тим часом у Тернополі люди вціліли, але вогонь знищив значну частину документації та оргтехніки у Центрі державного земельного кадастру.
Причиною загоряння стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електронагрівального приладу. Матеріальний збиток наразі встановлюють.