Там жили діти, які з’їхалися на крайовий фестиваль шахів. За повідомленням МНСників, десь о третій ночі адміністраторка почула сирену й кинулася будити людей. Вона ж викликала рятувальників.
Як з’ясувалося, зайнялося в кабінеті директора, найімовірніше, через коротке замкнення. Всіх мешканців готелю, зокрема 12-ох дітей, евакуювали. Ніхто не постраждав.
Не так давно в будівлі зробили капітальний ремонт і встановили пожежну сигналізацію. Саме це й урятувало людей.