Напередодні трагедії усі троє добряче хильнули за вечерею. Чоловіки після оковитої відразу поснули, хазяйка ж надумала підкинути до печі дров.
Але алкоголь зморив і її – жінка задрімала в кріслі, а дверцят печі не закрила. На ранок сусіди помітили дим, що валив з-під даху будинку. Валентина Савченко, сусідка: «Дим повалив вже с хати, диму було там багато. Біля груби Наташа вже обгорівша сиділа. В диму я її даже не замітила».