Виграти секунду, програти життя. За останній рік вуличні перегони занапастили не одну душу, але від того менш популярними не стали. Можливо, потрібно частіше нагадувати про жертви стрітрейсингу.
Свідки аварії:
- Возле Шулявки нас обогнала "БМВ", "Хонда" красная, виляли между машинами очень сильно, еще тогда чуть не попали в аварию, и в общем, обогнали, проехали, и буквально через две минуты мы подъехали к остановке и увидели…
Дві автівки - "БМВ" і "Хонда" мчали проспектом наввипередки. Раптом німецька машина ледь зачепила японську лівим боком. Швидкість була понад двісті кілометрів за годину, то невеличкий удар буквально зніс "БМВ" з дороги. На швидкості він врізався в маршрутку, яка висаджувала людей на зупинці. Вуличні перегони трагічно закінчилися для водія й пасажирки "БМВ". Кермувальник загинув на місці, дівчина - ледь дихала.
Свідки аварії:
- Мы подошли к "БМВ", вытащили, и начали вытягивать девушку, которая была справа от водителя. Она была в сознании, но она была пристегнута. Может, это и спасло ее, но очень тяжелое состояние. Там перелом черепа и основания черепа.
А це вже інші шумахери - дніпропетровські.
Свідок аварії:
- Сели в машину, начали ехать. Я сидел на заднем сиденье.
Цьому хлопцеві поталанило. У страшній аварії вижив. Нині згадує: його і друга охопив кураж. Після перемоги в бійці, що виникла в барі, вирішили перетворити легковика на гоночного боліда. І дарма.
Постраждалий:
- Немножко вильнул влево, потом пошел вправо на тормозах, в столб прямо. Ну, он, по-моему, когда начал идти в столб, он ускорился еще.
Від стовпа машину відкинуло на бетонну огорожу. Водій загинув на місці. Таких історій в Україні чимало. Провокує вуличні перегони й гине в них, здебільшого, молодь, якій бракує гострих почуттів і розуму. А найстрашніше, що під її колесами гинуть невинні люди.