Телеканал НТН
Повідомити новину

Новини каналу

30 березня 2015, 23:18 Інше
Школяр наклав на себе руки в Харкові
Школяр наклав на себе руки в Харкові

12-річний школяр укоротив собі віку в Харкові. Шестикласник стрибнув у вікно, коли нікого не було вдома. Ще живого хлопчика знайшов випадковий перехожий. Терміново викликав швидку, та попри зусилля медиків у лікарні пацієнт помер.

Школяр стрибнув з вікна у палісадник за будинком. Непритомного, його знайшов чоловік, який вигулював собаку. 

Сима Парієвська, свідок:

- Я, говорит, ее в одну сторону веду, а собака ведет сюда. И говорит: я не смог, думаю: что ж такое. И она его привела сюда, к этом мальчику. И когда она его привела к мальчику, а тут потом я подошла, он говорит: я не знаю, что это, живой ли? Но он живой. Чей мальчик? А он лежал, знаете как, вот так вот. И я говорю: я лица не вижу, я не могу ничего сказать.

Хлопчика доправили до лікарні. Однак врятувати його медики не змогли. Пізніше у квартирі, де він жив разом з матір'ю, міліція знайшла прощальний лист. Його змісту слідство не розголошує, проте відомо - йшлося про навчання.

Ірина Дрозд, помічник керівника Дзержинського РВ міліції м. Харкова:

- Наразі слідством розглядаються усі версії, але у нас є вагомі підстави вважати, що це самогубство. Адже дитина оставила записку передсмертну. В якій вказала причини - чому вона це зробила. Більше там було сказано про те, що він… просив пробачення у своєї матері.

У школі, де навчався шестикласник, коментувати пригоду категорично відмовилися. Але надали школяру найкращі характеристики. Вихований, доглянутий, старанний.

Валерій Луценко, психолог:

- Дети, да часто и взрослые, остаются один на один со своей проблемой. Проблема, когда в мозгу очень долго клубится, она может создать такие страшные кошмарные образы, что выход виден только в одном. И возможно, это еще и такое желание, что после такого поступка родители обо мне вспомнят и хоть как-то проявят свою заботу и любовь.

Психологи кажуть: в такому віці школярі схильні драматизувати і можуть відчайдушно сприймати навіть незначні проблеми. Зарадити цьому може пильна увага батьків до дитини, її зацікавленностей, відносин з однолітками та внутрішніх переживань.