Незважаючи на заборону грального бізнесу, однорукі бандити і далі беруть у заручники азартних громадян. А декого навіть штовхають на слизьку стежку. Як от героя нашого наступного сюжету з Полтави.
Як потрапив в ігрову залежність, Олександр і сам не розуміє. Та за кілька місяців спілкування з однорукими бандитами тридцятирічний чоловік втратив сім’ю, роботу, заліз у борги. Коли гральний бізнес визнали нелегальним, пішов у підпілля і затятий гравець. А щоб розв'язати нагальні фінансові проблеми, надумав відкрити власне діло та виготовляти вікна.
Підозрюваний:
-Мысли обманывать людей не было. Пошла зацепка, что проиграл, потом попытался отыграться. Думал, заказами, теми, что буду брать смогу перекрывать эти заказы.
Та не так сталося, як гадалося. Взяті наперед у клієнтів гроші "майстер" витрачав не на закупівлю необхідних матеріалів та обладнання. Довірливі громадяни й гадки не мали, що підписуючи липові документи, ще й без печатки, вони матеріально підтримують шахрая.
Надія Антонівна, постраждала:
- Побалакали, він заміряв і я, дура, взяла і гроші йому оддала. А воно зовсім не те він зробив, не ті замєри. Потом я як пішла на Кондратенка, а там таких сказали і немає.
Коли сума привласненого перевалила за п’ятдесят тисяч гривень, спритником зацікавилися правоохоронці. Шукали Олександра недовго.
Дмитро Сухарников, керівник сектора Ленінського РВ міліції м. Полтави:
- Він переховувався у своїх знайомих", дуже часто міняв місце мешкання. На даний час порушено п!ять кримінальних справ за ознакою ст.. 190 КК України – шахрайство.
Нині зловмисник у СІЗО і дуже шкодує про скоєне. Каже, всьому виною кляті автомати.
Підозрюваний:
- Два раза кодировался, куда только не обращался.. Собирался ехать в Киев, чтоб позакрывали это все. Я никогда не думал, что настолько этот азарт испортит жизнь..
Якщо у цій людині ви впізнали свого кривдника, – не гайте часу - телефонуйте за номерами, що вказані на екрані.
Андрій Герко, Олександр Петрушко, НТН.