Інна Іваненко, постраждала: «В этот день мы отмечали день рождения начальника уголовного розыска». Як у страшному сні згадує Інна той вечір. Уже й сама не знає, навіщо погодилась, щоб її п’яний начальник – підполковник міліції - підвіз додому. Не раз йому казала – не жени, але той тільки відмахувався.
Інна Іваненко, постраждала: «Он говорит – мне не привыкать так ездить».
До своєї квартири не доїхала якихось п’ятсот метрів. Крутий поворот, ожеледиця, п’яний водій.
Інна Іваненко, постраждала: «Я вообще пришла в себя в больнице. Это уже месяц прошел после того, как случилась авария. Мне говорили, что гаишники меня вырезали из багажника».
Що сталося того вечора, Інні допомагає згадати її батько.
Станіслав Іваненко, батько постраждалої: «Дерево, вон, до сих пор кора не выросла, столб вот не был, тут вот так и валялось – пластик и в огороде там было».
Інна Іваненко, постраждала: «Я месяц пролежала в коме, я была месяц подключена к аппарату искусственного дыхания. У меня легкие были порваны».
Вже два роки жінка шукає правди. Прокуратура у порушенні кримінальної справи відмовила, а саму Інну звільнили з роботи.
Що більша ініціатива покарати винного, то більше цю справу спускають на гальма. Як сталося, що вищий міліційний чин не покараний? Юрист переконаний: все вирішують гроші.
Володимир Горбенко, адвокат постраждалої: «Сама потерпевшая не была опрошена, очевидцы, никто опрошен не был. Он говорит, что ехал, и выехала на дорогу собака. И он, чтобы не травмировать собаку, въехал в электроопору».
Перша перемога прийшла нещодавно – суд скасував рішення прокуратури про відмову у порушенні кримінальної справи. Але міліціянти переконані – перемога буде за ними. Ні про які гроші не йдеться – підполковник не винен, а тому закон на їхній стороні.
Лариса Вовк, керівник сектора Криворізького МУ міліції: «Криворожское городское управление возражает против иска Иваненко. Ее исковые требования мы считаем незаконными, необоснованными и завышенными».